Kullanım Sözleşmesi

Bu metin, www.logosepete.com sitesinin kullanım şartlarını içerir.

Lütfen dikkatli okuyunuz.

1- Şartların Kabulü:

www.logosepete.com sitesine girmekle www.logosepete.com kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

2- Fiyatlar:

www.logosepete.com’da ücretli hizmetler bulunmaktadır. Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkı saklıdır. Hizmet ücretlerinin banka havalesi/eft yoluyla ödenmesi durumunda bankanızca sizden gönderim ücreti tahsil edebilir.

3- Sorumluluk:

Sitemiz üzerinden yapılan tasarım işlemlerinizin, tasarım size teslim edildikten sonra kopyalanmış olması veya çalınması gibi durumlarda: www.logosepete.com sorumluluk kabul etmez. Tasarım tesliminde sonraki sahiplik sorumlulukları www.logosepete.com müşterisi şahıs/firma' ya aittir. 

 

4- Bilgileriniz:

Bilgileriniz; kayıt sırasında www.logosepete.com’a girdiğiniz veri, metin, fotoğraf, grafik vb. den oluşur. www.logosepete.com'a kaydedilen bilgileriniz www.logosepete.com hesabında saklanır. Ve 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.

4.1- Hizmet Şartları:

www.logosepete.com’dan hizmet almanız halinde;

a) Tasarım işlerinizi yaptırırken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi,

b) Marka/Firma isminizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. www.logosepete.com, bilgilerinizin mevcut firmalardan birinden alındığını tespit ederse, tasarım sürecini durdurabilir ve ücret iadesinde bulunmaz. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen tasarım yaptırıyorsanız; bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır.

4.2 – Tasarım Ödemesi:

Ödeme sırasında sizinle paylaşılan IBAN numarası, www.logosepete.com firmasının yasal hesap numarasıdır.

Havale/EFT ödemelerinizde kullandığınız hesabın şahıs/firma'nıza ait olup olmadığıyla ilgili www.logosepete.com sorumluluk kabul etmez.

a) Hesaba ait kullanıcı adı ve şifrenin, hesap sahibinin izni olmaksızın kullanılması www.logosepete.com'un sorumluluğunda değildir.

b) Ödeme için kullanılan hesap sizin sorumluluğunuzdadır. Bu paragraftaki maddelere uyulmamasından dolayı kaybedilen veya değiştirilen bilgiden www.logosepete.com sorumlu değildir.

4.3 – Bilgileriniz Hakkındaki Kurallar:

www.logosepete.com’daki bilgilerinizin,

a) Sahte, çalıntı olmaması,

b) Üçüncü bir tarafın hiçbir tescil hakkı, teklif hakkı vb haklarının çiğnememesi

c) Yasalara aykırı olmaması (tüketiciyi koruma, haksız rekabet yasası vb.)

d) Pornografi veya çıplaklık içermemesi

e) Hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi gerekmektedir.

5- Bize Verdiğiniz Haklar:

Tarafınıza verilen hizmeti reklam amaçlı kullanabiliriz. Ancak bilgileriniz 3.üncü şahıslara vermemeyi taahhüt ederiz. Kimlik bilgileriniz gibi veriler sadece bizde saklı kalır. Bu bilgiler şifrelerinizi ve mail adreslerinizi kaybetmeniz durumunda kimliğinizi doğrulayabilmek için gereklidir.

6- Gizlilik:

www.logosepete.com, 5. maddede verdiğiniz hakları, Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanacaktır.

7- Sistemin İşleyişi:

www.logosepete.com sitesi ve bu site üzerinden yapılan tasarım işlemlerini herhangi bir kopya tasarım kullanmadan yapmaktadır. www.logosepete.com gerekli durumlarda lisanslı olarak stok görsel kullanma hakkını saklı tutar. Site ziyaretçisi; www.logosepete.com üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatik veya manuel bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekle yükümlüdür.

8- www.logosepete.com üzerinden aldığınız hizmetler “www.logosepete.com” un dışından başka bir hesaba kesinlikle aktarılmaz.

9- Resmi (Fatura, Sevk İrsaliyesi, İrsaliyeli Fatura, Taşıma İrsaliyesi vb.) işlerde hazine ve maliye bakanlığı tarafınca ilgili belgelerin tasarımlarının yapılabilmesi icin belge gerektiriyor ise, kullanıcı gerekli belgeleri (vergi levhasi, kimlik fotokopisi, imza sirküleri vb.) tarafımıza göndermekle yükümlüdür. Kullanıcı belge göndermez veya gönderilen belgeler eksik, geçersiz ve yetersiz ise Resmi evrakların tasarlanması hizmetinin sorumluluğu firma/şahıs'a  aittir. Hizmet bedeli için ödenen ücret geri ödenmez.

10- www.logosepete.com ve/veya onun her ne koşul altında olursa olsun iştirakleri ve/veya www.logosepete.com’a iştirak eden ticari faaliyetler herhangi bir güvenlik riski öngördüklerinde özel ya da tüzel şahıslara ait barındırdıkları üye bilgilerinin değiştirilmesi ya da silinmesi ya da durdurulması ya da herhangi başka bir fiili ve/veya sanal eylemin elektronik ya da basılı ortamda gerçekleştirilebilmesi ya da iptal edilebilmesi adına ilgili üyelik üzerinde hak iddia eden her nevi şahıs veya şahıslardan; üzerlerinde Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası barındıran resmi kimlik örneklerini isteyebilir, bu şart gerçekleşmediği ve/veya iletilen belge örneğinde tutarsızlık ve/veya işbu belgenin üzerinde barındırdığı bilgilerin tespitini ya da okunurluğunu zorlaştıran herhangi bir kararsızlık durumda ise hiçbir işlem yapmama haklarını saklı tutarlar.

11- Müşterice üyelik hesabının açılmasını takiben hizmet alımı gerçekleştiğinde, kurulan ticari faaliyet kapsamında mevzuat gereği ilgili üyelik hesabı 10 yıl süreyle silinemez ve sadece kullanıma kapatılabilir. Ancak üyelik işlemleri gerçekleştirildiği halde herhangi bir hizmet alımı yapılmaması durumunda müşterinin üyeliğinin silinmesi talebi hakkı vardır ve ilgili talep üzerine üyelik silinir.