top of page

Gizlilik Politikası

www.logosepete.com ziyaretçilerinin gizliliği bizim için önemlidir. www.logosepete.com olarak kişisel bilgilerinizi aşağıda belirttiğimiz şekillerde toplamaktayız.

1 – Web sitemiz aracılığıyla,

2 – Personelimizin doğrudan arayarak birebir iletişimi suretiyle ilgili kişileri ve verilen referanslar yoluyla kendilerine bilgi içeren mail göndereceğimizi belirttiğimiz kişiler.

Genel olarak, web sitemizi ziyaret ederken kişisel bilgilerinizi açıklamak zorunda değilsinizdir. Ancak web sitemizin bazı yerlerinde sizden e-posta adresiniz, adınız, soyadınız, çalıştığınız yer, ünvanınız, telefon numaranız istenebilir. Biz bu bilgileri; hizmetlerimiz hakkında bilgilendirme amaçlı olarak sizi haberdar etmek için toplamaktayız. Ayrıca Google Analytics tarafından sağlanmakta olan DoubleClick demografik bilgi de toplamaktayız. Gönderdiğimiz maillerde bizimle irtibata geçebilmeniz ve tüm sorularınız, istekleriniz, önerileriniz için e-posta (info@logosepete.com) ve telefon numaralarımız ( +90 530 710 35 82 ) bulunacaktır.

Gizlilik politikamıza göre www.logosepete.com sistemimizde çerez (cookies) kullanılmaktadır. (Gizlilik Politikasının yayınladığı tarihten itibaren geçerlidir.) Bu konuda herhangi bir değişiklik olursa gizliklik politilamızda belirtilecektir.

Gizlilik politikamızdaki değişiklikler www.logosepete.com gizlilik politikasını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Yapılan değişiklikleri müşterilere ve site ziyaretçilerine özel olarak bildirilmemektedir. Ancak yapılan değişiklikler web sitemizin gizlilik politikası bölümünde güncellenecek ve güncelleme tarihi belirtilecektir.

Gizlilik politikamızla ilgili soru, öneri ve değerlendirmelerinizi info@logosepete.com adresine e-posta ile gönderebilir. +90 530 710 35 82 numaralı telefondan bizi arayabilir ya da bu adresten ulaşabilirsiniz: Gaziosmanpaşa Mah. 5546 Sokak No: 11/C Zemin Kat Bornova / İZMİR

bottom of page